Poháněno MuOnlineWebs ™
Hall of Fame Winners
MuOnlineWebs Damager
MuOnline Webs
MuOnlineWebs RedDox
MuOnline Webs

MuOnline Webs
MuOnlineWebs Klabus
MuOnline Webs

MuOnline Webs

MuOnline Webs
MuOnlineWebs HyperF
MuOnline Webs
MuOnlineWebs

TROJBOJ

Zdravíme všetkých hráčov. Rozhodli sme sa pre Vás znova pripraviť event v trochu väčšom merítku, aby Vám po toľkých hodinách expenia ruky neodpadli :mrgreen: 

FAQ:

O čo sa bude jednať?:
- Už v názve môžte vyčítať že celý event bude pozostávať z troch samostatných častí.
- Bude sa jednať o 3 malé eventy:
a) PvP event -> viewtopic.php?f=49&t=589
b) Vedomostná súťaž -> viewtopic.php?f=49&t=587
c) ForestGumpLorencia -> viewtopic.php?f=49&t=588

Ako bude súťaž prebiehať?:
- Súťaž bude prebiehať počas niekoľkých dní, kvôli časovej náročnosti a rozvrhnutiu harmonogramu.
- Každý jeden event, bude mať na fóre samostatnú sekciu, kde budú zverejnené pravidlá, rozpis hráčov a počet dosiahnutých bodov.
- Každý jeden event bude mať až 3 výhercov. Čiže ohodnotené bude prvé, druhé aj tretie miesto v každej kategórií, tým pádom je Vaša šanca na výhru vyššia!

Ako sa môžem do súťaže prihlásiť?:
- Do PvP eventu bude potrebné sa prihlásiť formou prihlášky, do samostatného topicu na fóre, ktorý bude na to určený. 
- Vedomostná súťaž a ForestGumpLorenciabude organizovaná bez registrácie, čiže stačí, keď sa do nej zapojíte priamo in-game.

Na čo sa môžeme tešiť?:
- Na kopu zábavy a predovšetkým na ceny vo výške 2300 kreditov a 200ren.

Takže zostaňte aj naďalej naladení na LegendsMU a pravidelne sledujte naše fórum aby ste sa včas zaregistrovali do tohto megaeventu o krásne ceny! 
Váš LegendsMU tým.

Přidáno : 02 / Jun / 2018 , 03:00 PM
MuOnlineWebs

Dobrý deň prajem,

je to tu poznáme budúcnosť Vášho servera! Ako ste si mnohí všimli dokonca sa aj vyjadrili v ankete, ktorá bola na našom fóre ohľadom budúcnosti Vášho a nášho servera. Konkrétne sa jednalo o anketu kde boli dve možnosť: 1. zotrvať na Season 9 a dúfať, že sa nám podarí fixnuť rollbacky. 2. Prejsť na Season 12 samozréjme so všetkými datámi (postavamy, resmi, výbavou atď.) Vybrali ste si druhú možnosť a tou je teda prechod na Season 12. My sme filesy zakúpili už pred par dňami no opakujem bez Vašej podpory by to nebolo možné a práve preto chceme server, ktorý bude stabilný a dopraje Vám aj Vašim priateľom plno zábavy a nie hnevu ako to býva v posledných dňoch.

Ešte raz Vám za podporu ďakujeme.

Čo nás teda čaká?
Ako som spomínal my sme už kúpili Server Filesy Season 12, ktoré aktuálne nastujeme na podobu terajšej Season 9. Opakujem žiadne výrazne zmeny v hre na tejto úrovni, ktorá je na našom servery od 0 - 50 res sa nechystajú! Vlastne je tu jedná výrazná zmena oproti Season 9 a tou je nová postava Grow Lancer. Okrem tejto zmeny a nachádzajú v hre len kozmetické zmeny a povedal by som zmeny k lepšiemu.

V neskoršej fáze hry, ktorá ešte nieje na našom servery je tých zmien viac napr. nové sety, zbrane, mapy, Bossovia atď. No nemusíte sa báť na všetko urobíme návody aby aj hráč, ktorý doteraz nemal skúsenosť so Season 12 vedel čo je čo :D.

V najbližších dňoch teda pripravíme test server na ktorý bude mať prístup niekoľko hráčov. Ktorí nám pomôžu s testovaním.

Dátum prechodu na Season 12?
Tak to Vám veru neviem povedať. Chceme všetko nastaviť a otestovať na 100% aby sme predisli fatálnym bugom. Tedá čím viac nám pomôžete, tým skôr prejdeme na Season 12.

Bližšie informácie ohľadom Season 12 na našom servery?
V blízkej dobe Vám poskytneme informácie, ktoré Vám priblížia zmeny v hre oproti Season 9. Jednoducho povedané chceme aby ste boli v obraze čo sa zmenilo :D a predovšetkým aby prebehol hladký prechod na Season 12.Na záver by som sa Vám chcel ospravedlniť za menšiu aktivitu z našej strany pri riešení problémov v posledných dňoch. No všetko čas nám zabrala snaha o fixnutie problému s rollbackmi. A teraz nám zasa všetok čas zaberie prechod na Season 12. Takže žiadame Vás o trpezilovsť ak budete mať problém. Ešte by som doplnil väčšinou nie len ja alebo Samuru Vám dokážeme pomôcť ale aj zbytok týmu alebo dokonca aj mnoho krát Vám vedia pomôcť aj samotný hráči. Tak sa ich neváhajte poprosiť o pomoc. Ak Vám nebudú vedieť pomôcť tak sa spýtajte Moderátorov poprípade Game mastrov ak ani tí Vám nebudu vedieť pomocť. Sme na rade MY ADMINI.

Takže ešte raz tešíme sa, že ste pri nás a veríte nám. Za to Vám ďakujeme.

Screen(05_18-22-45)-0005.jpg


Váš LegendsMU team

Přidáno : 21 / May / 2018 , 10:38 AM
MuOnlineWebs

Zdravím,určitě jste si již všimli že jsme vytvořili dva subsevery. Důvodem toho je aby jsme zjistili příčinu problému s výpadky serveru, také vás poprosím aby jste sledovali kdy přesně server vypadne a či jste v ten daný moment něco neudělali. Také jsme přesunuli čas golden invaze na 00:00 a 12:00 než se to vyřeší.
Ohledně VIP hráči kteří nedostali zpátky svůj den prosím založte topic na našem forum aby jsme měli přehled. Děkujeme za vaši trpělivost a omlouváme se za problémy. LegendsMU tým

Přidáno : 09 / May / 2018 , 04:10 PM
MuOnlineWebs

Vážení hráči, server je již online! Je nutné aktualizovat Váš client. Pokud se Vám nepodaří client aktualizovat přes launcher, tak budete muset stáhnout nový patch https://uloz.to/!GYPVaILaDB3t/update-rar. Stačí pouze nahrát do složky s clientem.

Přidáno : 07 / May / 2018 , 08:15 PM
MuOnlineWebs

Ahojte, takže ako už dnes sme Vás informovali dnes prebehol opäť veľký útok na náš server a tak nastal výpadok. No ako sa vraví, všetko zlé je na niečo dobré. 

Rozhodli sme sa teda využiť vypnutie servera a nahodiť update, ktorý prináša niekoľko významných zmien:

 1. Vynovený C panel kde odteraz vidíte oddelene Leveli a Master Leveli. Vďaka tomuto už nebudete mať problém po 3rd qeste kedy sa Vám leveli a master leveli ukazovali dokopy a vlastne nevedeli ste koľko máte skutočne level a museli ste si to vypočítať. Ďalšou vecou v tomto panely je, že Vám ukazuje Váš aktuálny Reset. Taktiež je tam možnosť grand resetov ale tie u nás nebudú. Takže náš nový C panel vyzerá takto.

Cpanel

 

2. Opravenie visual bugu pri deadstabe. Konkrétne pri väčšej agilite dead stab nemal efekt toho ''vetra''.

 

3. Na toto som veľmi hrdý doteraz na nových sezónach Webzen vypol tzv. glowing systém. Pre vysvetlenie: ak ste mali Exelentný item u seba v inventári a pozerali ste sa na neho vyzeral ako exe mal taký ten zelenkastý efekt. No ak ste sa pozerali ne niektorého hráča, ktorý mal Exelentný set na sebe tak sa Vám ukazoval ako neexelentní totiž to vizuálne nebol žiaden rozdiel medzi Exelentným setom a Neexelentným setom. Pre lepšie pochopenie prikladám screen, kde v ľavo môžte vidieť exelentný Dragon armor pred updetom a pravo je exelentný dragon armor po update.

 

exe

 

 

Na záver pre tých, ktorým sa stále nejde dostať do hry respektíve ich to vyhodí po 5 sekundách je potrebné si stiahnuť tento update https://uloz.to/!DAwcLZwxSsPc/legendsmu-update-2-rar 
Po stiahnutí obsah nakopírujete priamo do zložky s hrou a zvolíte prepísať. Všetko by malo fungovať ;) 
No ak by sa vyskytli nejaké problémy neváhajte nás kontaktovať.

Přidáno : 02 / May / 2018 , 09:55 PM
MuOnlineWebs

Zdravím,

Poprosím všechny aby jste si stáhli nové DLL které stáhnete přes náš Launcher děkujeme.

Jestli vám nepujde stahnout tak zde mate link ke stažení.
-> https://uloz.to/!DAwcLZwxSsPc/legendsmu-update-2-rar

Přidáno : 02 / May / 2018 , 06:08 PM
MuOnlineWebs

Ahojte, tak ako už z názvu vyplýva od dnes 2.5 do 6.5 nedeľu 23:59 bude prebiehať 25% zľava na nákup web kreditov.

Pozor: Zľava platí iba pre platbu kartou! Platba cez Paypal je bez zľavy.


Zároveň by sme chceli touto novinkou pripomenúť blížiaci sa 2. Castle Siege, kde bude Alliancia Wardens brániť hrať a útočiť bude opäť Fellas. Uvidíme či sa im podarí obhájiť hrád

Přidáno : 02 / May / 2018 , 12:46 PM
MuOnlineWebs

Ahoj, v neděli 29.4.2018 proběhl na našem serveru první Castle Siege, kde se proti sobě utkali dvě silné Ally Fellas a Wardens. Všichni účasníci bojovali statečně, avšak vítězná Ally může být pro tento týden jen jedna. Takže gratulujeme členům a Guild Masterům Wardens.

 

Screen_04_29_21_00_0002

Přidáno : 01 / May / 2018 , 10:00 PM
MuOnlineWebs

Výpadok, Rollbacky, Lagy

Ahojte neviem či je to smutná alebo dobrá správa no musíme Vám oznámiť, že sme neustále napádaný utokmi na server bruteforce a ddos, ktoré sa nám z časti darí filtrovať čiže niektoré útoký ani nepocítite.

No sú tu aj útoky kedy sa nám to nepodarí a vtedy nastane lag poprípade menší rollback. Za tieto vzniknuté situácie sa Vám chceme ospravedlniť veríme, že máte pre túto nešťastnú situáciu pochopenie a strpenie. 

 

Na odstránení neustále pracujeme a veríme, že v čo najkratšom čase sa už nič podobné nestane.

 

 

 

Ďakujeme, že ste s nami!

LegendsMU team

Přidáno : 23 / Apr / 2018 , 07:24 AM
MuOnlineWebs

Ahojte tak za chvíľu to vypukne, najväčšia bitka o hrad v histórii LegendsMU :D Kto sa stane prvým pánom hradu a ovládne nepoznanú mapu Land of Trails? To všetko zistíme už 29.4.

Takže ako som už naznačil

1. Castle Siege vypukne 29.4 (Nedeľu)

Takže je na čase sa začať pomaly pripravovať a skladať allianciu.
Upozorňenie: Allianciu je možné vytvoriť iba v Pondelok!
Taktiež odporúčam sledovať periódy registrácie atď.


Na záver otváram anketu kde si vy zvolíte čas bitky pretože musí to byť predovšetkým podľa Vás.

Anketu nájdete sem http://forum.legendsmu.eu/viewtopic.php?f=3&t=389&p=1001#p1001

Přidáno : 18 / Apr / 2018 , 11:18 PM
MuOnlineWebs
Zdravím vás, jako poděkování že jste si přišli zahrát na náš server jsme pro vás připravili Event.
Bude se konat 16.4.2017 21:00
Event bude o 10 Jewel of chaos který je velice cenný na začátku hry.
Bude se jednat o drop event (zobani) v Lorencii,velice si ceníme že jste si přišli zahrát na náš server a doufáme že se připojí k našemu dobrodružství více lidí ! Váš LegendsMU
Přidáno : 15 / Apr / 2018 , 06:05 PM
MuOnlineWebs

Update 1.1


1. zmenený reset systém nájdete na fórum

2. reset statov po novom stojí 1 renu

Přidáno : 14 / Apr / 2018 , 08:40 AM
MuOnlineWebs

Z důvodu špatného uploadnutého clienta se start serveru posouvá o 15 minut,aby jste si mohli stahnout nového clienta

Přidáno : 13 / Apr / 2018 , 06:00 PM
MuOnlineWebs

Ahojte, je to tu!


Dnes 13.4 o 18:00 to vypukne!
No ešte predtým si budete musieť stiahnuť náš client, ktorý bude na stiahnutie našom webe o 14:00.
Registrácia bude sprístupnená o 17:00.
Do hry sa budete môcť dostať o 18:00.

 

Tešíme sa na vás.

LegendsMU team

Přidáno : 13 / Apr / 2018 , 01:41 PM
MuOnlineWebs

Dobrý deň,
chcel by som privítať a zároveň predstaviť novú členku teamu Rheiu. V hre ju stretnete pod nickom Rheia a jej funkcia bude Game Master. Ako ste si už mohli všimnúť je to žena. Verím, že o to viac budete k nej slušnejší a preukážete jej rešpekt.

Za celý LegendsMU team jej držíme palce.

Přidáno : 05 / Mar / 2018 , 05:32 PM
MuOnlineWebs

LegendsMU

Ahojte, pamatujete si strávený čas na legendárních serverech Husita, Stoupa nebo Locrus? Ano?
To vás určitě potěší náš nový projekt LegendsMU, který jde po stopách zmíněných serverů.
Čekají vás dlouhé hodiny zlepšovaní vašich postav, expení s kamarády, zabíjení bossů a spousta další zábavy. Určitě si vzpomínáte na předbíhání o první místo v TOPce nebo obchodování s nějakým hráčem, kdy jste se snažili dohodnout na ceně, která by vyhovovala vám oběma. A především nemůžeme zapomenout na to hlavní, to bylo kamarádství, to vás táhlo do hry znovu a znovu, zažít tu zábavu s kamarády a zlepšovat se, být lepší než oni. Právě díky kamarádství vznikly legendární boje o hrad, kdy proti sobě bojovali dvě, tři, dokonce i čtyři aliance. Tohle a další zážitky na vás čekají na našem serveru. Věříme, že se vám server zalíbí.

 

Abychom vás ještě napnuli, tak zveřejňujeme i serverové nastavení:

 • S9E5 Premium IGCN soubory
  - Exp: Dynamický 10-50x
  - Drop: 35%
  - Typ serveru : PvP
  - Maximálně 3 účtu na jednu IP adresu.
  - Maximální počet bodů na full resu pro BK, SM, ELF, SUM: 27 900
  - Maximální počet bodů na full resu pro MG,DL,RF: 28 300
  - Party Exp Systém: Solo = 100%, 2 hráči = 90%, 3 hráči = 95%
  4 hráči = 100%, 5 hráči = 105%, Perfekt parta = +10% exp)
  - Elf Soldier buff do 200 levelu.
  - Helper je dostupný už od 1. levelu.
  - Level pro vytvoření DK, DW, FE, SUM: 1
  - Level pro vytvoření MG: 220
  - Level pro vytvoření RF: 200
  - Level pro vytvoření DL: 250
  - WebShop nebude dostupný.
  - CashShop bude funkční, ale budou zmenšeny bonus hodnoty exp petů, sealů atd., aby VIP hráči nebyly od ostatních hráčů o tolik zvýhodněni.
  - Všechny eventy plně funkční.
  - Pečlivě nastaven balanc všech postav a síla monster

 

Další informace najdete zde : http://forum.legendsmu.eu/viewtopic.php?f=2&t=5

Nezapomeňte se přidat na náš Discord server https://discord.gg/4NNyz8P


Především tenhle server je vytvořen pro vás, hráče. Chceme si zavzpomínat na staré, dobré časy strávené při MU a zažít je ještě jednou! Zanedlouho oznámíme další informace, proto nezapomeňte sledovat náš Facebook 


Těšíme se na vás!
S pozdravem váš LegendsMU team

Přidáno : 08 / Feb / 2018 , 02:16 AM
MuOnlineWebs

Ahoj, máme pro vás další důležité informace ohledně veřejného testu!

 

Téměř všechno je nastavené, už před námi stojí jen veřejný test. Ten nám velice pomůže a vy určitě rádi vyzkoušíte náš server.

 

Den před spuštěním testu vám zpřístupníme odkaz na stáhnutí našeho herního klienta.

 

Samotnou hodinu před otevřením bude možnost zaregistrovat se na webu.
Věříme, že přijdete na naš test a pomůžete nám odstranit chyby ve hře, popřípadě přispějete svými nápady a spolu vytvoříme ten nejlepší server.

 

Teď to nejdůležitější, veřejný test bude spuštěn 2.12.2017.

 

Těšíme se na vás!

 

S pozdravem váš LegendsMU team

 

 

Přidáno : 08 / Feb / 2018 , 02:09 AM