Öğretmenin 55 Altın Kuralı Ron Clark

ISBN:

Published:

Paperback

184 pages


Description

Öğretmenin 55 Altın Kuralı  by  Ron Clark

Öğretmenin 55 Altın Kuralı by Ron Clark
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 184 pages | ISBN: | 4.51 Mb

Her Çocuğun İçindeki Başarılı Öğrenciyi Keşfetmek İçin Eğitimcilere ve Ailelere İpuçlarıHepimiz ister anne baba isterse öğretmen olarak çocuklarımızın hem okulda hem de yaşamda başarılı olmasını istiyoruz ama bunun için sistemli olarak ne yapıyoruz?MoreHer Çocuğun İçindeki Başarılı Öğrenciyi Keşfetmek İçin Eğitimcilere ve Ailelere İpuçlarıHepimiz ister anne baba isterse öğretmen olarak çocuklarımızın hem okulda hem de yaşamda başarılı olmasını istiyoruz ama bunun için sistemli olarak ne yapıyoruz?

Elimizde bir metod var mı? Yoksa, Öğretmenin 55 Altın Kuralı ile birlikte artık var!Kitabın yazarı Ron Clark, denenmiş ve başarısı kanıtlanmış yöntemler öneriyor. Başarısının kanıtı, 2001 yılında ABDde yılın öğretmeni seçilmesinden de belli. En başarısız öğrencilerin olduğu geri kalmış yörelerde meslek hayatına başladı Ron Clark.

Çocukların öğrenmeye en ufak ilgileri yoktu ve şimdiye dek hiç ellerinden tutan olmamıştı. Bu boş vermiş çocukları disipline etmek, onları düşünceli ve meraklı öğrencilere dönüştürmek için bazı temel kuralları öğrenmeleri gerektiğini anlamakta gecikmedi.

55 maddelik kurallarını uygulamaya koyduğunda, geri kalmış çocukları açığı kapatıp öne bile geçmişlerdi ve derslerini seviyorlardı artık. Üstelik çok da önemli bir şey kazanmışlardı: Özgüven.Bu kısa ve değerli kitaptan her eğitimcinin ve anne babanın yararlanması gerektiğini düşünüyoruz. Aslında Öğretmenin 55 Altın Kuralı yaşamı bir öğrenme deneyimi olarak gören herkes için de geçerli.(Tanıtım Yazısından)Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Öğretmenin 55 Altın Kuralı":


legendsmu.eu

©2014-2015 | DMCA | Contact us