Manastır Chris Culver

ISBN:

Published:

Hardcover

422 pages


Description

Manastır  by  Chris Culver

Manastır by Chris Culver
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 422 pages | ISBN: | 6.40 Mb

750.000 Kopyadan Fazla Satan ve Satış Rekorları Kıran Bir Kitap Fenomeni...Davayı Hızla Çözmesseniz Başklarının da Hayatını Tehlikeye Atarsınız...Ash Rashid, artık cinayet soruşturması yürütme düşüncesine dayanamayan eski bir cinayet masasıMore750.000 Kopyadan Fazla Satan ve Satış Rekorları Kıran Bir Kitap Fenomeni...Davayı Hızla Çözmesseniz Başklarının da Hayatını Tehlikeye Atarsınız...Ash Rashid, artık cinayet soruşturması yürütme düşüncesine dayanamayan eski bir cinayet masası dedektifidir.

Önümüzdeki yıl işinden tamamen ayrılacaktır. Planı budur, en azından yeğeninin cesedi şehrin en varlıklı insanlarından birinin evinde bulunana kadar. Adli tabip, ölüm nedeninin aşırı doz olduğunu söyler ama bu pek de mantıklı bir açıklama değildir. Ash, yeğeninin katilini bulmak için emirlere karşı gelerek bir soruşturma başlatır ancak, araştırmaya devam ettikçe en yakınlarını giderek daha çok tehlike altına soktuğu, karmakarışık bir davanın içinde bulur kendini.

Eğer davayı çabucak çözmezse toprağa vereceği tek aile üyesi yeğeni olmayacaktır.Chris Culver, önümüzdeki yıllarda takip edeceğimiz bir yazar. Manastır ruhu geliştiren ve diğer pek çok polisiye romanından ayıran özellikleri, ilgi uyandıran Müslüman-Amerikalı dedektif Ash Rashid ve kültürün kalbi Indianapolistir her ikisi de cesur seçimler. Chris Culver yıllarca takip edilecek bir yazar.-C. J. Box, New York Times Satış Rekorları Kıran Breaking Point and The Highwayin Yazarı-Ash Rashid sert fakat merhametli bir kahramandır.

Chris Culver, polisiye romanlarda cüretkar yeni bir ses. Manastır, zekice ve merak uyandıran bir dedektiflik romanıdır ve Ash Rashid, sert ve fakat yumuşak kalpli bir kahramandır. Chris Culver, polisiye kurguda cüretkar yeni bir ses. Fazlasıyla tavsiye ederim.-Jeff Abbott, New York Times Satış Rekorları Kıran Downfallun Yazarı-(Tanıtım Bülteninden)Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Manastır":


legendsmu.eu

©2014-2015 | DMCA | Contact us